امروز: دوشنبه, ۴ بهمن , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 26 اکتبر 2016 6:24 | کد خبر : 19516 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

رفع سد معابر عمومی در پارس آباد مورد توجه قرار گیرد

فرماندار پارس آبادمغان گفت: ساماندهی دست فروشان و برخورد جدی با پدیده سد معبر در پارس آباد باید به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش مغانه آنلاین، اکبر صمدی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهری پارس آباد افزود: سد معبر و اشغال پیاده روها تعرض به حقوق شهروندی است و باعث بی نظمی ، اخلال در رفت و آمد و نارضایتی مردم می شود.

وی اضافه کرد: دست فروشان ثابت و سیار در خیابان ها و میادین شهر آزادانه و کاملاً غیر قانونی فعالیت کرده و از یک طرف موجب سلب آسایش مردم و از طرف دیگر موجب ایجاد سد معبر می شوند.

وی با بیان اینکه وضعیت فعلی سیمای پارس آباد در شأن مردم فهیم این شهر نیست، از مسئولان دستگاه های ذیربط خواست با اراده قوی ، برنامه ریزی شده و فاز به فاز برای حل معضلات شهری و جلب رضایت مردم اقدام کنند.

” سید عبدالله طباطبایی” دادستان عمومی و انقلاب پارس آباد نیز با انتقاد از وضعیت نامناسب دست فروشان و سد معبر کردن مغازه داران و کسبه و فروشندگان سیار و بی توجهی برخی از دستگاه های مرتبط گفت: با مسوولانی که در جمع آوری و مقابله با سد معبر به وظایف قانونی خود عمل نکنند برخورد خواهد شد.

وی به تداوم بازرسی از ادارات منطقه تأکید کرد و افزود: بازرسی های مستمر می تواند ضمن حل مشکلات شهر، موجب رضایت مندی مردم باشد.

SONY DSC

SONY DSC

 

اخبار مرتبط

نظرات