امروز: دوشنبه, ۱۶ تیر , ۱۳۹۹
زمان انتشار : 24 آوریل 2015 8:01 | کد خبر : 10626 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

رتبه‌بندی معلمان نیاز به تصویب در مجلس ندارد/ تاریخ آزمون استخدامی مشخص نیست

مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش با اشاره به اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان از مهر ۹۴ گفت: اینکه جزئیات رتبه‌بندی معلمان در دولت مصوب شود دیگر نیازی به تصویب در مجلس ندارد.

به گزارش مغانه به نقل از فارس،محمد فاضل مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که آیا رتبه‌بندی معلمان نیاز به تصویب در مجلس دارد، اظهار داشت: در خصوص نظام رتبه‌بندی معلمان آنچه که مطرح است اگر در دولت تصویب شود کفایت می‌کند و دیگر نیازی به تصویب در مجلس نیست.

وی افزود: به جهت اینکه در کارها تسریع شود نمایندگان مجلس نیز از این بابت با ما همراه هستند تا نظام رتبه‌بندی معلمان زودتر به جریان اجرا برسد. اینکه جزئیات رتبه‌بندی در دولت مصوب شود دیگر نیازی به تصویب در مجلس ندارد و  این نظام از اول مهر ۹۴ اجرایی می‌شود.

فاضل در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا تاریخ برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص شده است، خاطرنشان کرد: خیر، هنوز تاریخی مشخص نشده است؛ قطعاً اگر جزئیات آن مشخص شود از طریق رسانه‌ها این موضوع اطلاع‌رسانی می‌شود.

مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش تأکید کرد: موضوع برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش فعلاً در همین حد است که در تابستان امسال این آزمون برگزار خواهد شد.

وی در خصوص اینکه مجوز برگزاری آزمون توسط آموزش و پرورش دریافت شده است یا خیر، تصریح کرد: پیگیر کار هستیم.

اخبار مرتبط

نظرات