امروز: سه شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 12 آوریل 2016 4:15 | کد خبر : 17678 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

رئیس جدید اتاق اصناف پارس‌آباد انتخاب شد

بعداز یک ماه تآخیر و کش و قوس فراوان در انتخابات امروز اتاق اصناف پارس‌آباد مغان، محبت جعفرپور الهیار به عنوان رئیس جدید اتاق اصناف این شهرستان انتخاب شد.

به گزارش مغانه، انتخابات داخلی هئیت رئیسه اتاق اصناف شهرستان پارس‌آباد با حضور هیئت رئیسه جدید اتاق اصناف و با نظارت اعضای کمیسیون نظارت شهرستان برگزار و محبت جعفرپور به عنوان رئیس جدید اتاق اصناف شهرستان پارس‌آباد معرفی شد.

در این انتخابات، محبت جعفرپور، رئیس اتاق اصناف شهرستان پارس‌آباد، حسین دادرس نائب رئیس نخست، اروج فرجیان نائب رئیس دوم، خانش عیوض‌زاده خزانه‌دار و فیروز آزمون به عنوان دبیر انتخاب و معرفی شدند.

محبت جعفرپور پیش از این رئیس اتحادیه عکاسان شهرستان پارس‌آباد بود.

در انتخابات اتاق اصناف پارس‌آباد رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، نماینده فرماندار شهرستان، نماینده اصناف و اعضای هیئت رئیسه حضور داشتند که پس از انتخابات اعضای هیئت رئیسه جدید این اتاق معرفی شدند.

منبع: تسنیم

اخبار مرتبط

نظرات

شهروند

به کلیه اصناف وبازاریان وعموم اهالی شریف وشهیدپرور و ولایتمدار شهرستان پارس آباد این انتخاب را تبریک می گویم. برای ایشان که از نیروهای ارزشی، متخصص ومومن واز چهره های دوست داشتنی اصناف شهرستان می باشند آرزوی توفیق داریم.

رحیمی

بالاخره حق به حق دار رسید. آقای محبت جعفرپور واقعا فردی خوش برخورد و مردم دار و توانمند است. از خداوند برایشان آرزوی توفیق دارم.

میرزائی

تبریک به همه اهالی بازار و اصناف به خاطر این انتخاب امیدوارم که موفق باشند

اقبالي

آقای محبت جعفزپورفردی لایق ومورداحترام اصناف وکسبه است.حضورایشان درراس اتاق اصناف مایه امیدواری ودلگرمی واصلاح اموردراین حوزه است.امیدواریم پیروزوموفق باشند.

شاهی

دوست گرامی جناب آقای محبت جعفرپور،
انتصاب به جا و شایسته جنابعالی رابه عنوان رئیس جدید اتاق اصناف شهرستان پارس‌آباد که بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی‌ های بر جسته وخدمت صادقانه آن برادر گرامی می باشدتبریک عرض نموده ، موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

ناشناس

بابائی
دوست گرامی وبرادر ارجمند انتصاب به جاو شایسته جنابعالی را بعنوان رئیس جدید اتاق اصناف شهرستان پارس اباد که لایقت این کار را داشتید ارزوی شایستگی پرتوان وخدمت صادقانه وعدالت مهوری آن عزیزیم تبریک نموده از خداوند منان توفیق روز افزون را خواستارم

میر حامد مولایی

سلام علیکم مهندس جعفرپور رییس جدید اتاق اصناف شهرستان مرزی پارس اباد مغان
واقعا خوش حال شدم از سمت جنابعالی مهندس جعفرپور فردی با اخلاق مردمی واقعا تبریک عرض می کنم از انتصاب جنابعالی به این سمت.
میر حامد مولایی – به نمایندگی از دانش اموزان شهرستان مرزی پارس اباد مغان