امروز: سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 04 آگوست 2014 11:40 | کد خبر : 6360 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

دانشگاه غیر انتفاعی مغان بدون کنکور دانشجو می پذیرد

معاون دانشجویی موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی مغان گفت: این دانشگاه برای نیمسال اول سال تحصیلی 94-93 در چهار رشته کاردانی و کارشناسی، بدون آزمون دانشجو می پذیرد.

code-color copy

یعقوب شجاعی روز دوشنبه به خبرنگار مغانه، گفت: این رشته ها شامل مهندسی نرم افزار کامپیوتر، کاردانی فنی عمران-کارهای عمومی ساختمان، کاردانی نرم افزار کامپیوتر و کاردانی معماری می باشد.

وی، مهلت ثبت نام در این رشته ها را 15تا 20مردادماه جاری اعلام کرد و ادامه داد: علاقه مندان به تحصیل در موسسه آموزش عالی مغان، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و یا به سایت دانشگاه غیردولتی مغان به آدرس www.moghan.ac.ir مراجعه کنند.

وی، اضافه کرد: متقاضیان همچنین می توانند برای مشاوره و نام نویسی رایگان به صورت حضوری به محل دانشگاه واقع در پارس آباد- پایین تر از مصلی مراجعه و یا با شماره تلفن ۳-۷۲۳۲۹۰۱-۰۴۵۲ تماس حاصل کنند.

به گفته وی، موسسه آموزش عالی غیر دولتی -غیرانتفاعی مغان، به عنوان چهارمین موسسه آموزش عالی در سطح استان و اولین موسسه آموزش عالی در دشت مغان، در سال ۱۳۹۲ با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پارس آباد تاسیس گردیده است.

نظرات

باسلام به همشهریان ومسئولان دانشگاه غیرانتفاعی مغان……..بنده مهران راثی باموضوع اهمیت ماه رمضان وبلاگی تهیه کرده ام که ازعموم مردم ومسئولان دانشگاه خوهشمندم ازان دیدن فرمایند ونظراتشان را اعلام کنند…ادرس وبلاگwww.ahamiuatemaheramazan.blogfa.comمیباشد….باتشکر——مهران راثی از شهرولایت مدارپارس اباد

بابك آديگوزلي

با سلام و عرض ادب
آدرس وبلاگ اينجانب بابك آديگوزلي
http://www.cheshmeyerahmat.blogfa.com
تماس: 09356050391

عطایی

باسلام به خدمت مدیرسایت مغانه…….منم درمسابقه وبلاگ نویسی دانشگاه غیرانتفاعی مغان بعنوان ماه مهمانی خدا شرکت کرده ام و زحمات زیادی برای تهیه وبلاگ کشیده ام هیچ خبری ازمسئولان دانشگاه وآقای شجاعی سرپرست معاونت دانشجویی نیست و بنرمسابقات را نیزاز سایت حذف کرده اند ازشما خواهشمندیم جدا این موضوع راپیگیری فرمایید وجواب رافوری انتشارفرمایید.

شرکت کننده در سایت

ضمن تشکر از مدیریت محترم سایت در جواب نظر سوم آقا یا خانم عطایی به اطلاع می رساند که نتیجه مسابقات در زمان مقرر در سایت دانشگاه برندگان اعلام شدند.

دانشجو

من به عنوان یک دانشجوی کاردانی عمران دانشگاه آزاد واقعا خیلی خوشحال شدم خدا را شکر که کارشناسی ناپیوسته عمران – عمران را هم این دانشگاه دارد و من در این دانشگاه همین امشب ثبت نام می کنم.خدایا شکرت