امروز: پنج شنبه, ۲۹ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 18 آوریل 2015 6:52 | کد خبر : 10452 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

جشنواره خیرین مدرسه ساز پارس آباد در پانزدهم اردیبهشت برگزار می شود

مدیر آموزش و پرورش پارس آباد از برگزاری هشتمین جشنواره خیرین مدرسه ساز این شهرستان در پانزدهم اردیبهشت امسال خبر داد.

به گزارش روز شنبه مغانه، احمد دهقانی در جلسه شورای انجمن اولیا و مربیان پارس آباد گفت: خیرین مدرسه ساز سهم ویژه ای در توسعه و تجهیز مدارس و اجرای طرح های آموزشی و رفع کمبود فضای فیزیکی دارند.
وی از برگزاری جشنواره تجارب و نوآوریهای انجمن اولیا ومربیان در سطح منطقه خبرداد و افزود: مشارکت اولیا در آموزش و پرورش در صورتی تحقق می یابد که بهترین روابط ، یعنی حسن تفاهم ، اعتماد ، همدلی ، هم اندیشی و صمیمیت میان اولیاء و مربیان برقرار باشد.
وی با اشاره به در پیش بودن هفته بزرگداشت مقام معلم(۱۲الی ۱۸ اردبیهشت)، بر هرچه بهتر و باشکوهتر برگزار شدن برنامه های این هفته و تجلیل شایسته از معلمان و فرهنگیان نمونه تاکید کرد.
در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر، تصمیماتی در خصوص اجرای مسابقه مقاله نویسی در زمینه پیام نوروزی مقام معظم رهبری، برگزاری کلاس های آموزش خانواده با محوریت معلم و تحکیم خانواده، تجهیز کتابخانه مدارس، تجلیل از برگزیدگان کشوری جشنواره تجارب و نو آوریهای انجمن اولیا و مربیان در هفته معلم و چگونگی ارزیابی فعالیت انجمن های اولیا و مربیان مدارس اتخاذ گردید.
تیمور سلطانپورکارشناس انجمن اولیا ومربیان نیز ، از عملکرد و فعالیت ها و برنامه های این انجمن گزارشی ارائه کرد و از اعضای شورای انجمن اولیا و مربیان خواست با نظرات و پیشنهادات خود به پربارتر شدن جلسات شورا کمک کنند.

gpic432_2 gpic432_3

gpic432_4

اخبار مرتبط

نظرات

فاتح

سلام از زحمات آقای سلطانپور سپاسگزاریم.

نقي فخيمي

مدیون زحمات آقای سلطانپور هستیم.

محمدی

تشکر از خدمات و تلاش های شبانه روزی آقای سلطانپور گل سرسبد آموزش و پرورش پارس آباد

دلسوز مغان

چرا همه دارین میدان تشکر راه انداخته اید پس اینهمه بودجه آموزش و پرورش صرف چه کارهایی می شود….نمیدونم چرا همه نزدیک انتخابات به فکر رای افتاده اند……………….چرا کسی جوابگوی مشکلات شهر نیست از فرمانداری گرفته تا شهرداری……………….

فاتح

دلسوز مغان:
آقای سلطانپور کارشناس انجمن اولیا هست و با همکاران و ارباب رجوع برخورد خوبی دارند بهمین خاطر ازشون تشکر کردیم. ایشان کاندیدا نیستند.