امروز: سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 05 مه 2015 8:52 | کد خبر : 11006 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

جسد جوان غرق شده در کانال آب پارس آباد مغان پیدا شد+ تصاویر

غواصان پس از چهار روز جستجو جنازه پسر جوانی که شنبه گذشته در کانال اصلی آب دریاچه شهرک آیت الله غفاری پارس آباد مغان غرق شده بود را از آب بیرون کشیدند.

به گزارش مغانه، این جوان که راننده کامیون کمپرسی بود عصر شنبه هفته جاری پس از این که آب رادیاتور ماشینش جوش آورده بود برای رفع این مشکل قصد برداشت آب از کانال را داشت که به داخل آب سقوط کرد و به علت نا آشنایی با فنون شنا و خفگی جان خود را از دست داد.

رییس جمعیت هلال احمر پارس آباد روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: جسد این راننده جوان ۳۵ کیلومتر دورتر از محل وقوع حادثه در روستای عزیزکندی جعفرآباد مغان پیدا شد.

پرویز حیدری افزود: این حادثه روز شنبه اتفاق افتاده که به دنبال بروز آن دو تیم غواصی هلال احمر و آتش نشانی اردبیل متشکل از پنج غواص ماهر در محل استقرار و کار کاوش جسد را شروع کردند.

وی اظهار کرد: با ورود یک تیم آن ست به همراه دو قلاده سگ جستجوگر تلاش ها برای یافتن جنازه غریق آغاز ولی گستردگی محل ، حجم زیاد آب و نیز جریان تند آب کانال کار جستجو را سخت تر کرد.

او با بیان این که سالانه تعدادی از شهروندان در اثر بی احتیاطی و سهل انگاری در کانال های آبرسانی و رودخانه ارس غرق می شوند از مردم منطقه خواست از تردد ، نزدیک شدن ، اتراق کردن در حریم کانال ها و رودخانه ارس و شنا کردن در تاسیسات آبی و در محل های شنا ممنوع و پرخطر خودداری کنند.

CAM01886 copy CAM01887 copy CAM01888 copy CAM01889 copy CAM01890 copy CAM01891 copy CAM01892 copy CAM01894 copy CAM01895 copy

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

آ.دادگر

روحش شاد و یادش گرامی

ناشناس

روحش شاد

روحش شاد و یادش گرامی

دلسوز مغان

روحش شاد ویادش گرامی باد….برای خانواده آ ن مرحوم از درگاه خداوند صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم .