امروز: شنبه, ۲۱ تیر , ۱۳۹۹
زمان انتشار : 08 اکتبر 2014 4:56 | کد خبر : 7143 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

توضیحات فرماندار پارس آباد در باره دستگیری «خاله شادونه ی» قلابی

فرماندار پارس آباد در باره دستگیری “خاله شادونه ی” قلابی و دو نفر از همدستان وی در روز جمعه گذشته در این شهرستان ، گفت: تیم هنری “ملیکا زارعی”، مجری برنامه های کودک و معروف به خاله شادونه برای اجرای جشن شادی در این منطقه مرزی، از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل مجوز داشت.

به گزارش مغانه، ایرج بیگدلو در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیران جهاد کشاورزی پارس آباد، با بیان اینکه برنامه ای که قرار بود با اجرای خانم زارعی (مجری برنامه های کودک) در این شهرستان برگزار شود کاملاً قانونی بود، افزود: مشکل از آنجا شروع شده که خانم زارعی (خاله شادونه) به خاطر سفر به خارج از کشور در آخرین لحظات به همکاران خود اعلام کرده که نمی تواند در این برنامه حضور داشته باشد و دیگر عوامل این تیم به جای لغو برنامه، بدون اطلاع مسوولان منطقه، فرد دیگری را جایگزین خاله شادونه کردند.

وی، ادامه داد: با هوشیاری مسوولان و مردم و اقدام قاطع مسوولان دستگاه قضایی شهرستان، این افراد قبل از ترک منطقه، دستگیر و تمام پول هایی که بابت فروش بلیت از مردم دریافت کرده بودند ضبط شد.

او، از اقدام به موقع نیروی انتظامی، سپاه، دادستانی و دادگستری، ادارات اطلاعات و فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه قدردانی و هوشیاری آنان را تحسین کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

مهدی

ماهم به سهم خود از افراد هوشیار و آگاه تشکر میکنیم. ولی بد نیست با انتشار خبر ضبط مبالغ بفرمایید کجا رفته.
صرف چی شده. تا فرصت طلبان آن را بزرگ نمایی و اصل موضوع را ماست مالی نکنند.