امروز: دوشنبه, ۳ آذر , ۱۳۹۹
زمان انتشار : 30 نوامبر 2015 5:26 | کد خبر : 15143 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

تخفیف ویژه بلیط سینما برای اولیا و دانش آموزان در پارس آباد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پارس آباد از ارائه تخفیف ویژه بلیط سینما برای دانش آموزان و والدین آنها در سینما انقلاب پارس آباد خبر داد.

به گزارش مغانه، یوسف روزگاری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پارس آباد مغان امروز با اعلام این مطلب اظهار داشت: به منظور ترغیب و تشویق خانواده ها و دانش آموزان و همچنین ترویج فرهنگ رفتن به سینما از اول آذرماه تا پایان سالتحصیلی، دانش آموزان و والدین آنان می توانند با تخفیف ویژه به تماشای فیلم های جدید اکران شده در سینما انقلاب پارس آباد بنشینند.

 وی افزود: براساس هماهنگی لازم با مدیریت آموزش و پرورش و مصوبه شورای آموزش و پرورش شهرستان که جا دارد از حسن نیت فرماندار و اعضای شورای آموزش پرورش قدردانی نمایم این بلیط ها فقط در مدارس ارائه می شود و دانش آموزان و والدین آنان می توانند بامراجعه به دفتر مدارس نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایند.

 روزگاری با بیان اینکه خرید بلیط از باجه سینما شامل این تخفیف نمی شود و در سینما انقلاب بلیط با مبلغ ۴۰۰۰ تومان به فروش می رسد، ادامه داد: می توان گفت این تخفیف شامل کلیه اهالی شهرستان می شود چرا که در هر منزلی دانش آموز وجوددارد و هردانش آموز بدون هیچ محدودیتی می تواند هر تعداد بلیط که دوست دارد تهیه نماید که امیدواریم خانواده های محترم، فرهنگ رفتن به سینما را جزء برنامه های ماهانه خود قراردهند.

 رئیس اداره ارشاد پارس آباد تصریح کرد: اینکه گفته می شود سینمای پارس آباد در سراشیبی رکود قراردارد بنده بعنوان متولی فرهنگ این شهرستان قبول ندارم چرا که در فیلم سینمایی حضرت محمد رسول الله (ص) شاهد استقبال بیش از شش هزار نفری اهالی شهرستان بودیم و اکثر ادارات شهرستان سانس های ویژه ای را رزرو کرده بودند و حتی بدلیل استقبال و درخواست های مردم، اخیراً ما مجوز ۳ روز اکران ویژه را هم دادیم.

اخبار مرتبط

نظرات