امروز: چهارشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 02 آگوست 2014 1:46 | کد خبر : 6298 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

تخصیص 5 میلیارد ریال برای تکمیل پروژه های ورزشی بیله سوار

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از اختصاص 5 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات ماده 180 برای تکمیل پروژه های ورزشی بیله سوار خبر داد.

به گزارش مغانه، ایوب بهتاج درجلسه بررسی مشکلات طرح های ورزشی بیله سوار که با حضور آرام حلیم فرماندار بیله سوار و درمحل ساختمان فرمانداری این شهر برگزار شد، گفت: این اعتبار از محل بند الف تبصره 22 و ماده 180 قانون بودجه سال 93 برای تعادل بخشی وضعیت توسعه ملی و تکمیل طرح های ورزشی هزینه می شود.

وی اظهار کرد: به لحاظ کمبود اعتبارات، پروژه های ورزشی نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالا در اولویت تکمیل قرار دارند.

وی نسبت به توزیع مناسب و عادلانه اعتبارات و امکانات ورزشی و تسریع در تکمیل تنها استخر سرپوشیده شنا بیله سوار تاکید کرد و افزود: با تخصیص اعتبار یک میلیارد ریال برای تکمیل و تعمیر استخر بیله سوار امیدواریم که در شهریورماه سالجاری شاهد راه اندازی مجدد این پروژه باشیم.

این مقام مسئول همچنین از تخصیص 2 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل سالن ورزشی بانوان بیله سوار و 2 میلیارد ریال برای احداث سالن ورزشی در روستای بابک خبر داد و افزود:سالن ورزشی بانوان بیله سوار هم از دیگر طرح های بلاتکلیف این شهرستان است که از سال 85 ساخت آن شروع شده است ولی بدلیل نبود اعتبار به حال خود رها شده بود که تکمیل آن در الویت قرار گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل به همراه آقاخانی معاون توسعه منابع انسانی، صادق زاده مسئول بازرسی و ارزیابی عملکرد و محبی رییس اداره ورزش و جوانان بیله سوار در نشستی با روسا، اعضا و قهرمانان منتخب هیئتهای ورزشی بیله سوار به بررسی مشکلات هیئتها پرداختند.

اخبار مرتبط

نظرات