امروز: سه شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 27 آگوست 2015 4:20 | کد خبر : 13706 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

تخریب ۱۶مورد ساخت و ساز غیر مجاز در منابع طبیعی پارس آبادمغان+تصاویر

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پارس آباد از قلع و قمع ۱۶مورد ساخت و ساز غیر قانونی در اراضی مرتعی این شهرستان خبر داد.

عزیز جمالی در گفت و گو با خبرنگار مغانه در تشریح جزئیات این خبر افزود: عده ای از افزاد سودجو و فرصت طلب ساکن در مراتع بکر قشلاق “موزیکلو” پارس آباد بدون مجوز قانونی و به قصد تصرف عدوانی مبادرت به احداث بنا و پی کنی و دیوار چینی غیر مسقف کرده بودند که با اخذ دستور قضایی از دادستان منطقه تمامی ساخت و سازهای غیرمجاز تخریب شد.

وی ادامه داد: این افراد منفعت طلب به علت نزدیکی اراضی یاد شده به مسیر شبکه پایاب سد خداآفرین و افزایش قیمت زمین در آن منطقه به طور غیرقانونی اقدام به ساخت و ساز کرده بودند که با هوشیاری و اقدام به موقع نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی، آلونک ها یایجاد شده به کلی قلع و قمع و برچیده و بیش از دو هکتار از اراضی ملی قشلاق موزیکلو آزادسازی و به بیت المال برگردانده شد.

وی با هشدار به کسانی که به صورت غیر مجاز مبادرت به احداث بنا در اراضی ملی می کنند افزود:ماموران یگان حفاظت شهرستان در راستای عمل به فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر مقابله با متصرفان غیرقانونی منابع ملی، با آمادگی کامل با هرگونه دخل و تصرف در اراضی ملی و تخریب عرصه های مرتعی و جنگلی قاطعانه برخورد کرده و کوچکترین اغماضی نخواهد داشت .
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان پارس آباد از بهره برداران و دوستداران طبیعت خواست در صورت مشاهده هرگونه تخریب و دخل و تصرف در اراضی ملی مراتب را از طریق شماره تلفن رایگان ۱۵۰۴ بصورت شبانه روزی به مرکز فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی استان اطلاع دهند.

۲۰۱۵۰۸۲۴_۱۳۵۶۳۳ ۲۰۱۵۰۸۲۴_۱۳۵۶۵۴ ۲۰۱۵۰۸۲۴_۱۳۵۷۳۸ ۲۰۱۵۰۸۲۴_۱۳۵۸۲۵ ۲۰۱۵۰۸۲۴_۱۴۰۴۲۲ ۲۰۱۵۰۸۲۴_۱۴۲۱۵۷

 

 

اخبار مرتبط

نظرات