امروز: سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 10 ژانویه 2015 8:35 | کد خبر : 8574 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

به زودی احداث پروژه فرودگاه ارس آغاز می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس گفت: مجوزهای لازم برای احداث فرودگاه ارس اخذ شده و بزودی عملیات اجرایی این پروژه آغاز می شود.

به گزارش مغانه به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی با اعلام این خبر افزود: این فرودگاه در زمینی به مساحت 300 هکتار احداث می شود.
وی افزود: فرودگاه ارس جزو پروژه های اولویت دار منطقه آزاد ارس برای سرعت بخشیدن به اهداف توسعه ای می باشد که با موافقت دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور و با تامین اعتبار از محل اعتبارات ملی بزودی شاهد آغاز عملیات اجرایی خواهیم بود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: در راستای سهولت تردد و تکمیل نیازهای لازم برای تردد آسان گردشگران و سرمایه گذاران و همچنین صادرات کالاهای صنعتی و کشاورزی به بازارهای هدف، فرودگاه ارس با ظرفیت فرود هواپیماهای بزرگ تا دو سال آینده به بهره برداری می رسد.
عرب باغی با اشاره به نقش مهم حمل و نقل و وجود زیرساخت های لازم جهت دستیابی به استراتژی های تعیین شده، گفت: یکی از ملزومات اصلی جذب سرمایه گذاران به منطقه وجود زیرساخت های قوی حمل و نقل هوایی است که در این راستا این پروژه مهم با سرعت هرچه تمام اجرا می شود.

اخبار مرتبط

نظرات