امروز: پنج شنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 14 ژوئن 2015 3:13 | کد خبر : 12231 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

برگزاری کارگاه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در شهرستان پارس آباد

مدیر کمیته امداد شهرستان پارس آباد از برگزاری کارگاه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی برای ۸۰ نفر از زنان سرپرست خانوار تحت حمایت این نهاد خبر داد.

به گزارش مغانه، ارشد سعادتی، مدیر کمیته امداد شهرستان پارس آباد گفت:‌ این کارگاه‌‌های آموزشی با هدف آشنایی خانواده‌ها با آسیب‌های روحی و روانی و همچنین برنامه‌های ماهواره‌ای برگزار شده است.

وی با اشاره به اینکه بالا بردن سطح دانش مددجویان در اولویت برنامه‌های کمیته امداد قرار دارد، بیان کرد: کارشناسان مجرب در این جلسات آموزشی مطالب ارزنده‌ای را به مددجویان ارائه می کنند که مورد استقبال آنها قرار می گیرد.

سعادتی با بیان این مطلب که ارائه‌ راهکارهای مناسب به مددجویان در مورد مقابله با جنگ نرم و آسیب‌های اجتماعی از مباحث مطرح شده در این کارگاه ها است، یادآور شد: چنین کارگاه‌هایی با اولویت مناطق محروم و مرز نشین برای تمامی خانواده‌های تحت پوشش برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات

ذره بین

آقای سعادتی ماهواره برای ما لازم نیست .
ما با اروپا هم مرزیم تام کانالها را داریم
اگه منحریف بودیم ولایت مدار نمیشدیم
ما ولایت مداریم و ولایتو دوست داریم.

فکر نوین

کشورهای پیشرفته دنیا دنبال راهکاری برای استفاده بهینه از فکر انسانها هستند اما کشور ما ذهن انسانها را محدود میکنند.تو رو خدا از این که هستند مردم مظلوم ایران را بیشتر از اینا تو منگنه نگذارید……………..تحمل مردم ایران یه حدی دارد……………………