امروز: شنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 01 فوریه 2016 1:22 | کد خبر : 16393 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب« پیرامون انقلاب اسلامی» در پارس آبادمغان

مدیر کتابخانه های عمومی پارس آباد گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر، مسابقه کتابخوانی برگرفته از کتاب ” پیرامون انقلاب اسلامی” نوشته استاد شهید مرتضی مطهری در این شهرستان برگزار می شود.

به گزارش مغانه، حجت الاسلام امین پورمحمد افزود: این مسابقه با هدف نهادینه کردن فرهنگ مطالعه در جامعه برگزار می شود.

وی با اشاره به نحوه شرکت علاقه مندان در این مسابقه گفت: متقاضیان می توانند فایل ” پیرامون انقلاب اسلامی”را از وبلاگ کتابخانه عمومی شهید رجایی به نشانی www.rajaei83.blogfa.com پایگاه های خبری مغانه   www.moghaneh.ir      آران مغان www.aranmoghan.ir،      آوای مغان www.avayemoghan.ir و                      مغان رسا www. moghanrasa.ir دانلود و یا کتاب را از کتابخانه های عمومی به امانت گرفته و مطالعه کنند و پرسش نامه مسابقه را از کتابخانه های عمومی شهرستان پارس آباد تهیه نموده و به سوالات پاسخ دهند.

وی از شرکت کنندگان در این رقابت فرهنگی و ادبی خواست، جواب سوالات را به صورت پشت سرهم (به عنوان مثال: ۱۲۳۴۱۲۳) به شماره ۳۰۰۰۵۷۳۸۹۱۳۲۸۶ ارسال کنند.

وی آخرین مهلت شرکت در این رقابت فرهنگی را ۲۵ بهمن ماه جاری اعلام کرد و ادامه داد: نتایج این مسابقه ۲۸بهمن ماه اعلام و به برندگان این مسابقه در آیین نماز عبادی سیاسی جمعه ۳۰بهمن ماه جوایزی اهدا خواهد شد.

پی-دی-اف-کتاب-پیرامون-انقلاب-اسلامی

اخبار مرتبط

نظرات