امروز: شنبه, ۸ آذر , ۱۳۹۹
زمان انتشار : 30 ژوئن 2016 5:15 | کد خبر : 18487 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

برداشت ۱۰هزار تن هندوانه در پارس آبادمغان

مدیر جهاد کشاورزی پارس آباد مغان از آغاز برداشت هندوانه در این شهرستان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود امسال بیش از ۱۰ هزار تن هندوانه در این منطقه برداشت و روانه بازار کشور شود.

به گزارش مغانه،علی اکبر حسنیان گفت: امسال حدود ۲۰۰ هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان به ویژه اصلاندوز زیر کشت محصول هندوانه رفته است.
او با اشاره به اینکه هندوانه این شهرستان در نوع خود بی‌نظیر است افزود: برداشت هندوانه در هر هکتار حدود ۵۰ تن است که پیش بینی می شود امسال بیش از ۱۰ هزار تن هندوانه در این منطقه برداشت و روانه بازار کشور شود.
او اظهار کرد: شهرستان پارس آباد یکی از مناطق مهم در کشت و تولید محصولات جالیزی در استان اردبیل است و در بین محصولات جالیزی هندوانه بالاترین رقم تولید منطقه را به خود اختصاص داده است.
حسنیان با بیان اینکه برداشت هندوانه تا پایان شهریور ادامه خواهد داشت گفت: هندوانه های تولیدی این شهرستان علاوه بر مناطق همجوار به سایر استان های کشور حمل می شود.

اخبار مرتبط

نظرات

ناشناس

۲۰۰ هکتار؟؟؟؟؟؟؟؟
آقای رییس دادن ارقام درست دقت فرمایین .. ۲۰۰ هکتارو فقط یه نفر کاشته . بقیه چی؟؟؟

رهگذر

هندوانه که چه عرض کنم !!! اینقدر ماده و سم برای قرمز شدن و زود رس شدن زده اند که اگه هندوانه را به دونیم کنیم درونش مانند رگهای خونی است و همچنین آن طعمهای قدیمی را دیگر اصلا به خود ندارد