امروز: شنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 14 دسامبر 2015 5:30 | کد خبر : 15338 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

برترین های کنکور ۹۴پارس آبادمغان تجلیل شدند+تصاویر

طی مراسمی با حضور جمعی از مسوولان محلی، معلمان،اولیا ودانش آموزان پیش دانشگاهی مدارس دخترانه متوسطه دوم، از برترین های کنکور سراسری امسال شهرستان پارس آّبادمغان تجلیل شد.

به گزارش مغانه، احمد دهقانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد در این همایش، گفت: ارتباط تنگاتنگ بین خانه و مدرسه تاثیر به سزایی در سلامت روان دانش آموزان و ارتقای کیفیت آموزشی دارد.

عبدالهی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل نیز با اشاره به تاثیر مستقیم ضرایب دروس نهایی بر رتبه کنکور سراسری،گفت: دروس پیش دانشگاهی،برنامه ریزی درسی ،مدیریت و اولویت بندی زمان،تکنیک های تست زنی و روشهای صحیح مطالعه و یادگیری در آزمون سراسری دانشگاه ها بسیار حایز اهمیت است.

درادامه، شرکت کنندگان در همایش که در میان آنان تعدادی از اولیای دانش آموزان نیز حضور داشتند، سوالات خود را مطرح و پاسخ های خود رادریافت نمودند.

در این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایا از تعدادی از دانش آموزان برتر کنکور ۹۴ و دانش آموزان برتر درسی مدارس تجلیل به عمل آمد.

DSC02053

DSC02132 DSC02124 DSC02067 DSC02065 DSC02063 DSC02060 DSC02057 DSC02053

 

اخبار مرتبط

نظرات

ناشناس

اسم های نفرات برتر رو چرا اعلام نکردید؟حداقل مینوشتید تا بشناسیمشون

دانشجو

موفقیت دانش اموزان این منطقه مدیون تلاشهای مدرسانی چون استاد جهاندیده ،بهبودیان وبیدار می باشد که همانند سایر دبیران دانش اموزان را به شرکت درکلاسهای تقویتی وجبرانی که ذینفع می باشند تشویق نمی کنند بلکه اندوخته ها ویافته های خویش را درکلاس درس به دانش اموزان ومتناسب بادرک وفهم وسن وسال انها به دانش اموزان ارایه می دهند من به استادان مذکور خسته نباشید وتبریک می گویمامیدوارم درتمامی مراحل زندگیشان موفق باشند ..