امروز: جمعه, ۲ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 31 اکتبر 2015 8:02 | کد خبر : 14772 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

طرح چهاربانده شدن جاده پارس آباد- اردبیل دارای ردیف بودجه شد/موافقت سازمان برنامه و بودجه با ارتقای اصلاندوز به شهرستان

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت : با دستور دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور طرح چهاربانده شدن محور پارس آباد به اردبیل دارای ردیف مستقل بودجه شد.

به گزارش مغانه حجت الاسلام حبیب برومند اظهار کرد: در جلسه ای که امروز با معاون برنامه و بودجه رئیس جمهور داشتم سه مساله کلان و یک مساله بحرانی مربوط به حوزه مغان مطرح و دستورات لازم اخذ گردید.
وی اضافه کرد: موضوع اول اخذ ردیف اجرایی برای محور پارس آباد به اردبیل بود که بنده به نوبخت گفتم این جاده را مردم حوزه انتخابیه بنده قتلگاه نامیده اند. با توجه به اینکه سال گذشته مجوز کمیسیون ماده ۲۱۵ را برای این طرح اخذ نموده بودیم با جدی شدن موضوع منطقه آزاد که بحمد الله در مرحله پایانی است، توانستیم موافقت درج این طرح را در جداول بودجه بگیریم.

نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار ادامه داد: موضوع بعدی طرح بیمارستان ۱۲۰ تخت خوابی پارس آباد بود که درخواست کردیم تا مثل سالهای گذشته شاهد تخصیص ناقص بودجه مصوب این طرح نباشیم و ایشان دستور اکید دادند تا با تخصیص کامل ۸/۵ میلیارد تومان بودجه مصوب در قانون بودجه امسال بتوانیم این بیمارستان را بهره برداری کنیم.

۱۱۱۸۷۹۴
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل افزود: موضوع بعدی که خیلی اهمیت دارد و مدتهاست در هیات دولت معطل مانده است طرح ارتقای بخش اصلاندوز به شهرستان است که با تایید وزارت کشور، به هیات دولت ارسال شده و یکسال است که مسکوت مانده است. با مذاکرات انجام شده موافقت سازمان برنامه و بودجه نیز اخذ شد و می شود گفت که گام اساسی لازم برای اجرایی شدن این طرح برداشته شد زیرا مهمترین عامل مسکوت ماندن این طرح بار مالی آن است که مسئولیت تامین آن با سازمان برنامه و بودجه است و دکتر نوبخت در این جلسه موافقت خویش را با این طرح اعلام و دستور لازم را صادر کرد.
برومند در ادامه خاطرنشان کرد: موضوع دیگری که یک موضوع بحرانی و بسیار مهم بود پرداخت خسارت به کشاورزان خسارت دیده در آتش سوزی های خرداد ماه بود که بنده به وزیر کشور بعلت تعلل در پیگیری این موضوع تذکر داده ام و مکررا پیگیر این موضوع بودم که نهایتا دکتر نوبخت موافقت خود را با پرداخت خسارت بلاعوض و وام کم بهره به کشاورزان ابلاغ نمود.

photo_2015-11-01_15-59-14

حجت الاسلام برومند با ابراز امیدواری نسبت به عملی شدن سریع پرداخت خسارت به کشاورزان آسیب دیده گفت: بنده هم به وزیر کشور و هم به نوبخت هشدار دادم که تعلل در این امر عواقب جبران ناپذیری در بر خواهد داشت و دو سال زندگی کشاورزان را از بین برده و آنها را محتاج و نیازمند می سازد زیرا هم محصول سال گذشته از بین رفته و هم پولی برای کشت امسال ندارند. در حالی با کمک ناچیز دولت به آنها این قشر زحمت کش و کم توقع می توانند با عزت و شرافت معاش خود را تهیه کنند و به تولید کشور کمک کنند.

۱۱۱۸۷۹۳-۱۰۲۴x843

 

اخبار مرتبط

نظرات

طرفدارمخالف

یامان آدامسان موللا هرچی خشاب داشتی نگه داشتی برا دقیقه۹۰

ناشناس

ساغ اول برومند یامان ایشلر گوریسن بوگونلر طرحلر ترافیکه دوشوبدور واقدیر حضرات پایانی ورولسون.

مغانی

انشالله با آمدن منطقه آزاد هم مغان شاهد تحول اساسی خواهد شد با امید به خدا و تلاشهای نماینده برومند

ساوالان

مردم. را چی حساب کردی? در طول ۴ سال چرا این برنامه ها را شروع نکردید الان دیگه خیلی دیره!

علی

آفرین برادر برومند بشه اگه دیرهم بشه

مغان اوغلو

با حلوا حلوا گفتن دهان شیرین نمیشود….
بزک نمیر بهار بیاد خربزه با خیار بیاد

حسن

مخاطب من مغان اوغلو هست:معلومه که شما هیچ غیرتی نسبت به مغان ندارید وفقط با برومند دشمن هستید؛مغان به پسری مثل شما نیاز ندارد،چون برومند هرکاری میکند برای فرزندان وآینده مغان هست؛ یه کمی در داوری وانصاف خود تجدید نظر کنید حداقل برای وجدان خوابیده تان خوب ومفید خواهد بود ان شاالله.

درد دل یک شهروند

همشهریان منطقه آزاد تجاری حق مسلم مغان بوده و هست اما به این زودی ها تحقق نخواهد یافت فرصت پیوستن به منطقه آزاد تجاری ارس را مسئولین استانی از دست دادند استان اردبیل زیر ساخت های لازم را ندارد نمونه آشکار آن گمرک بیله سوار چند ماه است بدون رئیس و حراست و با کمترین کارشناس و بصورت پاره وقت فعالیت می کند و شبانه روزی شدن گمرک بلاتکلیف است . اینها بشتر شعار تبلیغاتی است سه سال و ۶ ماه گذشت فرودگاه ، جاده مغان ، تعیین و تکلیف وضعیت توسعه کشت و صنعت مغان و پارس و عایدات منطفه از سود حاصله این دو شرکت ، گمرک بیله سوار ، آزاد تجاری ، خسارت آتش سوزی مزارع بیله سوار ، جعفرآباد و تبدیل جعفرآباد و اصلاندوز به شهرستان ، تغییر مدیران بی کفایت استانی و شهرستانی به دور از خویشاوندگرایی اینها گوشه ای از مسائلی است که مردم به دنبال پاسخ می گردند که از مدیران و نمایندگان فعلی بر نمی آید .

سردار

با سلام و خسته نباشید خدمت حاج آقا برومند آفرین بر همت بلندتان لطفا کسانی که از نزدیک با حاج اقا برومند نبوده اند در مورد ایشان نظر ندهندایشان دلی دارند صاف و بی آلایش و توانمندی ایشان بر هیچ کسی پوشیده نیست

دلسوز مغان

جناب سردار جرات و شهامت وجسارت تنها راه موفقیت وچاره اینهمه عقب ماندگیهای مغان خواهد بود نه ایشان دلی دارند صاف و بی آلایش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با احساسات پیام ندهید

دلسوز مغان

از همه کاربران محترم به عنوان یک مغانی خواهش میکنم بجای اینهمه بحث ها بی مورد خارج از حرمت نام مغان به چاره اندیشی در روز انتخابات و انتخاب شخصی برای رهایی از این بدبختی مغان باشیم….وسعت و موقعیت جلگه مغان یا همان دشت مغان برکسی پوشیده نیست اما دیگر نباید اجازه دهیم با انتخاب احساساتی بیشتر از این نابودی مغان عزیز فراهم شود بیایید دست به دست هم دهیم مغان را زنده کنیم تا مغان به آن جایگاه واقعی خودش که سالیان درازی هست در انتظارش بوده برسد…ساختن را از خودمان شروع کنیم شعار را به عملی تبدیل کرده و به پیشرفت مغان عزیز که از اصلاندوز شروع شده و به گرمی ختم میشود شاهد باشیم…..از مغانی های مقیم در همه ایران دعوت کنیم با تغییر نگرشان بسوی منطقه اومده تا با مشارکت در ساختن مغان نو افراد بی کفایت و بی مسئولیت را از صحنه مدیریت و ادرات پاکسازی کرده باشیم…………………..در پایان عرایض خودم از آحاد مردم دعوت می نمایم تا در روز انتخابات به دور از جناح بندی و فامیل بازی و احساسات طایفه ای به شخصی رای بدهیم که مغان را شرف و ناموس خود دانسته تا بدین صورت در جهت پیشرفت مغان قدم بر دارد…به امید آبادانی وپیشرفت مغان عزیزمان

مغان اوشاقی

آقا این کارها دردقایق پایانی نمی تواند ناکارامدی حاج اقا راتوجیه کند .این مثل یک مسابقه فوتبال می مانه که تیم بازنده درلحظات پایانی وتلف شده دست به اب واتش میزنه.تلاشهای واپسین لحظات برومند هرگز نمی تواند مردم مغان راقانع کند وعملکردهای ضعیفش راازذهن مردم بزداید .دیگه کار تمام است دولتمردان عریضه نمایندگان رانمی خوانند .ولی عکس یادگاری انداختن درموقع خداحافظی بامسؤلین کارپسندیده ای است نمایندگان دوره ی بعد یادبگیرند .

مغان اوغلو

مخاطب من برای کسانی که از غیرت و وجدان بیدار حرف میزنند بنده از طرفداران سرسخت آقای برومند بودم ودر بیشتر سخرانی های ایشان شرکت کرده ام و فیلم سخرانی در مسجد المهدی ، مسجد پنج تن آل عبا، سخرانی در مسجد موسی ابن جعفر وودیگر مکانها را دارم ایشان در سخرانی ها از پیشرفت مغان و وعده هاشون در رابطه با منطقه آزاد شدن مغان ، فرمانداری ویژه شدن مغان ،مشکلات کشت وصنعت مغان واینکه افزایش نیروی انسانی کشت وصنعت مغان ،ایجاد سد، رفع مشکلات کشاورزان،حل مشکلات کشاورزان در زمینه بذرها وکودهای فاسد وغیر اسندارد ،ساخت اتوبان جاده پارس آباد واردبیل ویا غیره وصدها وعده دیگر از آقای حسن میپرسم کدامیک از اینها عملی شده خسته شدیم از وعده های پوچ وتوخالی پس بهتره شما وجدان خوابیده تان را بیدار کنید وبا عدالت سخن بگوید