امروز: سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳
زمان انتشار : فوریه 25th, 2017 7:21 | کد خبر : 20901 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

افزون بر ۲۱هزار عدد مواد محترقه در پارس آبادمغان کشف شد

فرمانده انتظامی پارس آباد گفت: با تلاش و هوشیاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و قاچاق کالا و ارز، بیش از ۲۱هزار عدد انواع مواد آتش زا و محترقه غیر مجاز و فاقد استاندارد در این شهرستان کشف و ضبط شد.

سرهنگ پاسدار حسین بهمنی امروز شنبه به خبرنگار مغانه آنلاین گفت: در پی دریافت اطلاعات مردمی مبنی بر اینکه یک نفر با هویت معلوم به صورت غیر قانونی اقدام به تهیه، پخش و فروش انواع مواد محترقه و منفجره غیر مجاز می کند، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و قاچاق کالا و ارز، بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی اضافه کرد: پس از بررسی صحت و سقم گزارش های مردمی و زیر نظر داشتن فرد مورد نظر با هماهنگی و حکم قضایی، قاچاقچی هنگام تخلیه مواد محترقه از یک دستگاه خودروی پراید دستگیر شد.

به گفته وی ماموران در بازرسی از این خودرو موفق به کشف تعداد ۲۱هزار و ۷۲۹عدد انواع ترقه و مواد محترقه ومنفجره شدند.

بهمنی ادامه داد: قاچاقچی دستگیر شده به همراه مواد محترقه مکشوفه به یگان انتظامی شهرستان و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

وی از شهروندان خواست برای جلوگیری از وقوع هرگونه ناهنجاری در جامعه در صورت مشاهده و برخورد با موارد مشابه، موارد مشکوک و اعمال مجرمانه ، موارد را بدون فوت وقت ازطریق تلفن مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا در اسرع وقت برخورد قانونی با متخلفان و هنجارشکنان صورت گیرد.

اخبار مرتبط

نظرات