امروز: پنج شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۹
زمان انتشار : 05 ژانویه 2015 7:32 | کد خبر : 8452 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

اعدام 3 متجاوز به عنف در طرقبه + تصاویر

سه متجاوز به عنف در شهرستان طرقبه و در ملأعام اعدام شدند.

سه نفر به اتهام تجاوز به عنف با حکم دادگاه و با حضور مسئولان قضایی شهرستان طرقبه شاندیز در ملأعام اعدام شدند.
این سه نفر به اتهام تجاوز و آزار و اذیت در دادگاه به اعدام محکوم شده بودند که حکم اعدام آنها در شعبه دیوان عالی کشور به تأیید رسیده بود.
این افراد با هویت «مهدی ـ و»، «احسان ـ ک» و «محمود ـ و» در سال‌های گذشته و در مسیر یکی از روستاهای اطراف طرقبه با زور و تهدید به زن جوانی تجاوز کرده و وی را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند.
در حکم این متهمان آمده است در راستای اجرای احکام الهی، سیاست‌های دستگاه قضایی و پاسخ به خواست مردم شریف و بزرگوار و با هدف پیشگیری از وقوع جرائم و سالم‌سازی جامعه حکم اعدام سه تن از متجاوزان به عنف، پس از طی مراحل قانونی و در ملأعام به مرحله اجرا در می‌آید.
گفتنی است؛ «مهدی ـ و» و «احسان ـ ک» به جرم زنا به عنف به اعدام در ملأعام و «محمود ـ و» به جرم تهدید و زنای عنف به 100 ضربه شلاق و اعدام در ملأعام محکوم شدند. عکس های محسن رحیمی عنبران عکاس باشگاه خبرنگاران در این رابطه را می بینید. گفتنی است عکس های زیر ممکن است برای برخی مخاطبان آزاردهنده باشد.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

اخبار مرتبط

نظرات

بهزاد

حق اینا این نبود باید اونا رو هزار بار ادام میکردن و ……

ناشناس

ضمن تشکر از زحمات بی دریغ ماموران نیروی انتظامی وتشکر ویژه از قاضی محترم پرونده به امید آن روزکه در همه سرتاسر میهن عزیزمان ایران شاهد اینطور جنایت ها نباشیم