امروز: دوشنبه, ۳ آذر , ۱۳۹۹
زمان انتشار : 07 نوامبر 2015 6:23 | کد خبر : 14890 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

اختصاص پاداش۳ میلیونی برای هیات مدیره!

در جلسه هیات مدیره پیشنهاد ۳۰ میلیون ریالی برای هیات مدیره و ۳ میلیون ریالی برای کارکنان را تصویب نموده است، که مورد اعتراض مهندسان و اعضا در محافل خصوصی قرار گرفته است.

به گزارش مغانه به نقل از مشکین سلام، هیات مدیره فعلی سازمان نظام مهندسی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل، که پس از انتخابات هفتمین دوره آن در مهرماه امسال، آخرین روزهای کاری خود را می گذارند، دوباره با پیشنهاد و تصویب پاداش پایان دوره بار دیگر خبرساز گردید.

علی رغم این که در ماه های اخیر و نزدیک به انتخابات، کارکرد هیات مدیره سازمان شدیدا از جانب اعضای نه هزار نفری سازمان مورد نقد قرار گرفته بود و از جمله این انتقادات مبالغ بالای پاداش و عیدانه و محرمانه نگه داشتن این مصوبات بوده هست، مجددا روز یکشنبه در جلسه هیات مدیره پیشنهاد ۳۰ میلیون ریالی برای هیات مدیره و ۳ میلیون ریالی برای کارکنان را تصویب نموده است، که مورد اعتراض مهندسان و اعضا در محافل خصوصی قرار گرفته است.

به نظر می رسد با توجه به وظیفه مجمع عمومی سازمان در تعیین بودجه و هزینه ها ی این سازمان از جمله محدود سازی دفعات و مبالغ پاداش ها اعضای هیات مدیره نقش اساس داشته باشد، شایان ذکر است تصویب و دریافت محرمانه هیات مدیره در همه اعیاد ملی و مذهبی بارها باعث رنجش اعضا نظام مهندسی سازمان بوده و با توجه به وضعیت نامناسب اشتغال و در امد این صنف نارضایتی از عملکرد هیات مدیره و کوتاهی در وظایف محوله از جمله تلاش در افزایش شان مهندسان و ساماندهی به انتظام امور مزتبط را در بر داشته باشد.

حال باید منتظر بود تا واکنش و کارکرد هیات مدیره منتخب آتی، مدیره جدید کل راه و شهرسازی و ریاست آتی نظام مهندسی و مجمع عمومی سازمان در مقابل این آزادی عمل بیش از اندازه هیات مدیره نظام مهندسی را سنجید.

اخبار مرتبط

نظرات