امروز: دوشنبه, ۲۶ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 09 ژوئن 2015 5:16 | کد خبر : 12087 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

آخرین خبر از تغییر فرماندار گرمی مغان

به گفته نماینده مردم شهرستان گرمی گزینه‌های جدید فرمانداری شهرستان گرمی توسط نمایندگان مجلس و مسئولان استانی در حال پیگیری بوده و به زودی یک فرد به عنوان فرماندار جدید شهرستان گرمی معرفی می‌شود.

به گزارش مغانه به نقل از آزادلو، موسوی با اشاره به اینکه محمود علایی یکی از فرمانداران کاردان، کاربلد و از فرمانداران بی‌حاشیه در بین فرمانداران استان اردبیل و حتی کشور بوده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه فرماندار گرمی از نیروهای دولت قبلی بوده و از عوامل دیگر تغییر فرماندار گرمی نزدیکی به انتخابات مجلس شورای اسلامی می‌باشد تا در این رابطه هیچ گونه اظهار نظرها و مسائل سیاسی وجود نداشته باشد،به دلیل اتفاق نیفتادن برخی حاشیه‌ها فرماندار گرمی به زودی تغییر می‌یابد.

نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی افزود: شهرستان گرمی با وجود مرزی بودن دارای ثبات و آرامش سیاسی بوده و در این شهر برخلاف شهرهای دیگر تعامل همه‌جانبه‌ای بین نمایندگان مجلس، فرماندار و مسئولان دستگاه‌های اجرای شهرستان وجود دارد.

به گزارش ساالان خبر موسوی اظهار کرد: گزینه‌های جدید فرمانداری شهرستان گرمی توسط نمایندگان مجلس و مسئولان استانی در حال پیگیری بوده و به زودی یک فرد توانمند به دور از حاشیه از منطقه گرمی یا استان اردبیل به عنوان فرماندار جدید شهرستان گرمی معرفی می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات